Ako si správne vybrať kabelku


Kabelky, tašky, peňaženky a všetky tie saky-paky, ktoré nás robia ženami nosíme každý deň. Ruka v ruke kráčame naprieč mestom v slnečnej aj daždivej nálade. Vieme, že v nej vždy nájdeme oporu v podobe vreckoviek, lesku na pery na posilnenie sebadôvery, kľúče od našich príbytkov aj áut alebo mobil, aby sme mohli byť v neustálom kontakte so všetkými človiečikmi, ktorí robia náš život takým jedinečným, akým sme my sami.

Vaša „spoločníčka“ by nemala podčiarkovať a zvýrazňovať tie krivky, na ktoré nie ste až tak hrdé. Mala by Vašu postavu zdôrazniť a možno aj vylepšiť.

Dokonalá kabelka sa dá nájsť a my na to poznáme hneď niekoľko spôsobov. Na výber kabelky vplýva niekoľko rôznych faktorov, ako je napr.: na akú príležitosť kabelku potrebujete, bude to kabelka na každý alebo len na výnimočný deň, či je farba dostatočne zladiteľná s Vašim šatníkom, podľa módnych trendov, ktoré sú každým rokov nestálejšie, podľa typu Vašej postavy...atď.

Je toho oveľa viac, ale my sa  zameriame práve na kabelky, s ktorými keď sa uvidíte v odraze výkladu, pomyslíte si, ako Vám to dnes sekne...

Kabelka by sa podľa rôznych názorov nemala dotýkať nikdy tej časti tela, ktorá nie je vo Vašich očiach práve dokonalá. To znamená, že Vaša kabelka by mala ozvláštniť  tie partie, ktoré chcete zvýrazniť a tomuto svetu ukázať. U niektorej sú to prsia, iná je hrdá na svoje ploché bruško, iná na dokonalé boky. Každopádne, ukážte sa a buďte výnimočná...s našimi kabelkami, ktoré naozaj len tak niekde na ulici nenájdete.

Sú to mimoriadne a unikátne typy, takže sa Vám nestane, že slečna stojaca pri Vás v preplnenom autobuse, bude mať v ruke rovnakú kabelku. V tom to je. Uvedomte si, aké ste úžasné a jedinečné, tak prečo o tom nepresvedčiť aj celý zvyšok sveta okolo Vás.

Držíme Vám palce...

Do nakupovania! 

Zobraziť iba:

Máte otázky?

> kontaktný formulár

Alebo zavolajte

0911 383 449
Vybavovanie objednávok

0908 967 740
prosíme volať
po 14:00

10 dní

Na vrátenie tovaru
máte až 10 dní

24 mesiacov

Je záruka na u nás zakúpený tovar

darček

Ku každej kabelke je mini darček!